Soustružení závitů

Soustružení závitů

Soustružení závitů - nástroje pro soustružení závitů

Soustružení závitů - úvod C.P.T.

 

C.P.T. Výrobní program firmy je uznávaný na celém světě jako spolehlivý a kompletní sortiment, který nabízí přesnou geometrii, vynikající řezný výkon a dlouhou životnost nástroje.

Kromě svého nekompromisního úsilí o vysokou kvalitu výrobků, rychlý servis a spolehlivost je C.P.T. držitelem mezinárodního certifikátu jakosti ISO 9001:2000.

Většina požadavků našich zákazníků je dodávána ihned z našeho snadno dostupného rozsáhlého skladu hotových výrobků, stejně jako ze skladů našich zástupců a distributorů na celém světě.

C.P.T. rovněž vyrábí speciální nástroje dle konkrétních požadavků zákazníka. Vedle uznání vysoké kvality našich výrobků zákazníky, jsme rovněž známí jako společnost orientovaná na servis a jako velmi konkurence schopný dodavatel.

Široký výrobní sortiment je celosvětově rozpoznatelný svou pokročilou technologií, kompletním a spolehlivým sortimentem výrobků, které nabízí přesnou geometrii, vynikající řezný výkon a dlouhou trvanlivost.

Výrobní sortiment: soustružnické závitové destičky a držáky, monolitní VHM závitové frézy, spirálové závitové frézy s VBD, závitové frézy typ CMT s vertikální vysokorychlostní závitovou destičkou FAST, zapichovací a upichovací nástroje, mini frézy pro srážení hran a MINI nástrojů – sortiment malých vyvrtávacích tyčí pro závitování, zapichování, vrtání a soustružení v malých součástkách …

 

Vyberte si z rychlé nabídky nástrojů - soustružení závitů

Image hover effect image

ZÁVITOVÉ DESTIČKY

Vnější / vnitřní závitové destičky, vybrušovaný profil závitu, vícezubé, vertikální ... ISO, UN, Trapez, PG, W ...

Image hover effect image

ZÁVITOVÉ DRŽÁKY

Vnější / vnitřní držáky, verikální, odlehčené SLIM, s upínkou, s VHM stopkou pro hluboké závity, speciální ...

Image hover effect image

ZÁVITOVÉ SADY

Sady ISO destiček s držákem v plastovém boxu, sady destiček a úhlových podložek ...

Image hover effect image

MALÉ NÁSTROJE

Malé nástroje pro závitování, tvarové soustružení, zapichování, drážkování, vrtání, protahování - výroba "šestihranu" ...

Image hover effect image

NÁHRADNÍ DÍLY

Příslušenství, úhlové podložky, šroubky a náhradní díly pro soustružení závitů ...

Image hover effect image

TECHNICKÁ ČÁST

Doporučené řezné podmínky, způsoby soustružení závitů, problémy a jejich řešení ...

Závitová destička s povlakem BLU